NEDEN BİZ ?

 
Evinizi daha verimli kullanabilmeniz, yuvanızda daha mutlu ve huzurlu  bir yaşam sürebilmeniz için Emineller İnşaat olarak üst düzey önem gösterdiğimiz  kriterler vardır.
 
 
ESTETİK
 
Ülkemizde  şehircilik ve yapı tasarımının önemi yeni anlaşılmakla birlikte, bu konuda çok şey yapıldığı söylenemez. Firmamız, yapı tasarımında estetik kaygılarını  hiçbir zaman yitirmemiş ve  girdiği her sokağın/caddenin en güzel yapısını yapmaya devam etmektedir.
 
Tüm dünya, mimarlığın bir sanat olduğunu kabul edip; bu bilimi  yaşam alanlarında başarıyla  uygularken; bizim hala dört köşe duvar  sıkıcı renk ve şekildeki mekanlarda yaşamaya mahkum olmamız beklenemez.
 
Emineller İnşaat sokağınıza/caddenize girdiğinizde '' İşte benim evim'' diye düşünmenizi sağlayacak yapılar tasarlamaya ve imal etmeye devam edecek.
 
EKONOMİKLİK
 
Yapıda en önemli faktörlerden birisi EKONOMİ’dir. Bu genelde ucuzluk olarak algılansa da esas olarak; yapınızın  kullandığınız süre boyunca size toplam maliyetidir. Yani kullanım esnasında ilave yaptığınız imalatlar, tamiratlar, ısınma masrafları,elektrik sarfiyatı vs...
 
Firma olarak yapılarımızda '' anahtar teslim'' mantığıyla hareket ederek,  mobilya tasarımları gibi genelde kullanıcıya bırakılan yapı elemanlarını imalata dahil ettik.Evinizin görselini etkileyecek dekoratif detayları projelerimizde uyguladık.Uzun yıllar kullanabileceğiniz kalitede ürünler seçtik. Ayrıca binalardaki  bağımsız bölümlere, duvar ve zeminden ısı   yalıtımı yapılarak; yakıt sarfiyatı  alt limitlere çekilmekte ve ısıtma sisteminin  en önemli sorunu da çözülmektedir.  
 
FONKSİYONELLİK
 
 Şu an oturduğunuz dairede kaç m2 kayıp alan olduğunu biliyor musunuz? Ya da  dairenizin salonunun toplam alana oranı nedir? Mutfak dolabınız neden yetmiyor? Eviniz Güneye baktığı halde neden doğru dürüst güneş almıyor?
 
Aslında tüm bu sorularınızın cevabı, öncelikle evinizi tasarlayan mimardadır.Yapı tasarımı, insan yaşamına ve alışkanlıklarına direkt temas eden çok kapsamlı bir iştir. Evinize veya işyerinize girdiğiniz andan itibaren, artık tasarımın yönlendirmesiyle yaşarsınız. Bu sizin mutluluğunuzu dahi etkileyen bir unsurdur. Kullanımınıza en uygun tasarım şüphesiz ki;  ihtiyaçlara  en iyi cevap veren ve tüm yönleriyle fonksiyonel olanıdır.
Emineller İnşaat'ın çalıştığı tasarım ekipleri bu konuda öncü konumda olup; gelişigüzel tasarımların, insan hayatına mutsuzluk olarak yansıyacağının bilincindedir.
 
HIZ
 
Yapı imalatında HIZ, teknik donanım, iyi organizasyon ve güç gerektirir. Firmamız, tüm bu özelliklere sahip olmasının avantajı ile,  optimum sürede yapıları bitirmekte ve iskana hazır hale getirmektedir. 
 
KONFOR
 
Sizi saran ve yaşamaktan mutlu olduğunuz mekanlar, özellikle konforlu olanlardır.
 
İhtiyaç duyduğunuz her yerde elektrik, tv veya telefon prizi bulmak, merkezi antenden faydalanırken; uydu alıcısı kullanmak ve evin içinde kabloların dolaşmaması,içinde bulunduğumuz yaşam alanlarının doğru planlanıp ihtiyacımıza karşılık verecek düzeyde olması,Yeterli oranda sosyal tesis,araçlarımız için güvenli bir alan, 7/24 çalışan güvenlik kameraları...
 
 Bunlar projelerimizde bulabileceğiniz standart detaylardır. Bununla birlikte  yapıya yerleştikten sonra, meydana gelebilecek imalat hatalarının kısa sürede giderileceğini bilmek ; ayrıca bir huzur kaynağıdır.
 
SAĞLAMLIK
 
 Emineller İnşaat olarak tüm yapılarımızı Çevre ve Şehircilik ,Belediye ve “Yapı Denetim” standartlarına göre inşa etmekteyiz.
 
Geleneksel yapı üretim tekniklerinin yanlışlarından arınmış; bilimsel temellere dayanan, yenilikçi ve teknik uygulamalarla, doğal afetlerde azami dayanıklılığı gösterecek yapılar üretiyoruz. Firma olarak ''hiç kimsenin insan hayatı ile oynama hakkı ''olmadığına inanıyor ve  bu düşünceyle hareket ediyoruz.
 
UZUN ÖMÜRLÜLÜK
 
Kullanılan her malzemede, garantili ve uzun ömürlü markalarla çalışmaktayız. Yapının iç ve dış etkenlerden azami ölçüde korunması sağlanmakta ve detay çözümleri dikkatlice uygulanmaktadır.